1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мојот дечко има најмалку време за мене

Дискусија во 'Канта' започната од innamylove, 20 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  225
  во цела недела се слушаме по еден до два часа дневно и тоа на мсн......и се гледаме исто толку...многу се сакаме ама времето за нас двајца како да ни е забрането....секогаш или работата или нешто ке искрсни и секогаш е тоа друго поважно.....кажувам за него јас сум 24 часа достапна за него али не ми е тоа внимание кое ми треба дадено од негова страна :yawn:
   
 2. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.363
  Искрено, два часа дневно да се гледате или слушате ... мислам дека е сосем доволно ...
  Нормално е и други работи да искрснат, и едно и друго и ден два да не се видите ... што знам, сепак секоја врска различно функционира ...

  Али ете, ако толку ти смета тоа земи седни го и зборете ...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.