1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мојот прв бакнеж :$

Дискусија во 'Канта' започната од saretooo, 16 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. saretooo

  saretooo Активен член

  Се зачлени на:
  16 мај 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Сакам од вас мала помош сакам да ми кажете какво е чуствотоо кога некој ке те бакне и како се правии фала од напред :)))
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.968
  Допаѓања:
  55.205
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.