1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мој ДДВ.

Дискусија во 'Канта' започната од нина122, 27 февруари 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. нина122

  нина122 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2018
  Пораки:
  2.462
  Допаѓања:
  6.331
  Пол:
  Женски
  Дали верувате дека добитниците се бираат на транспарентен начин и дека нема никаква позадина сето ова.
  Дали скенирате сметки редовно?
  Еве јас на пример редовно скенирам по 30 сметки секој ден но освен поврат на ДДВ немам никогаш добиено награда друга.
   
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.355
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.