1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Моќта на зборовите

Дискусија во 'Канта' започната од Faline, 16 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Faline

  Faline Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  543
  Сакам да го споделам со вас оваа видео за кое мислам дека никој не би останал рамнодушен... дали често ги бирате соодветните зборови кои баш допираат до срцата на другите или гледате само да кажете нешто,без да размислите дали баш тоа ќе допре до соговорникот ?

  http://mesto.com.mk/video/KBA3USHGHMM4/ ... 1%82%D0%B5
   
 2. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.368
  Видеово е веќе постирано.
  нормално е дека никој не би останал рамнодушен.
  Во животот постојат многу сурови и грди работи.

  И милион вакви видеа нема да ги изменат луѓето кои немаат ништо вредно во нивната душа.
  Жално но вистинито.
   
 3. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  И ради едно видео нова тема? |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.