1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мразам кога?

Дискусија во 'Канта' започната од Crucio, 21 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Crucio

  Crucio Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  30
  Кога твоите другари прават грешка ти ги тешиш и подржуваш а ти кога ќе направиш "К*р" ги боли???
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.