1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мување

Дискусија во 'Канта' започната од viktorija1995, 11 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. viktorija1995

  viktorija1995 Активен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Ноава сум на форумов но мислам дека не најдов тема со мување па ајде напишете си ги тука какви се вашите спомени од првото мување? имаше ли гафови?
   
 2. doll.a

  doll.a Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  1.101
  Допаѓања:
  2.527
  Пол:
  Женски
  Темава мислам дека не треба да биде во секс туку во сингл ...
  Иначе според мене бев толку преплашена дали ќе му се допадне бла бла и на крај видов дека не е ништно страшно и тешко :)
   
 3. chocolate.chick

  chocolate.chick Популарен член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2011
  Пораки:
  922
  Допаѓања:
  644
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.