1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мудра или субмисивна жена

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од INNERBEAUTY, 14 ноември 2019.

 1. INNERBEAUTY

  INNERBEAUTY Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2017
  Пораки:
  1.102
  Допаѓања:
  1.904
  Пол:
  Женски
  Како прво да кажам немам појма за наслов на темата така да слободно може да се мења наслов/се извинувам ако е дупла темава и веќе дискутирано. Пред неколку месеци Српската актерка Мирка Васиљевич имаше една фамозна изјава после која Србија се дигна на нозе и подели за и против
  После тоа се дообјасни зошто според неа некои не и ја сфатија поентата

  https://story.rs/flash-news/vesti/m...ava-cerku-ali-mnoge-je-sokirala-njena-izjava/

  Кое е вашето мислење за ова?
   
  Последна измена: 14 ноември 2019