1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Музика за специјални пригоди романтични вечери со партнерот

Дискусија во 'Канта' започната од izabela.nik, 19 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. izabela.nik

  izabela.nik Популарен член

  Се зачлени на:
  20 април 2013
  Пораки:
  605
  Допаѓања:
  5.541
  Пол:
  Женски
  Ајде да споделуваме што слушаме за време на романтичните вечери со партнерите.Јас сум слушала музиката од храна и вино макеодонски рози, италијанска музика и слично.Вие ?
   
 2. izabela.nik

  izabela.nik Популарен член

  Се зачлени на:
  20 април 2013
  Пораки:
  605
  Допаѓања:
  5.541
  Пол:
  Женски
  Дајте предлог за музика за валентајн за сите што ќе бидат во домашна атмосфера некои компилации на ју тјубе?
   
 3. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски

   
  На izabela.nik му/ѝ се допаѓа ова.
 4. BabyStyle

  BabyStyle Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2010
  Пораки:
  470
  Допаѓања:
  8.955
   
  На izabela.nik му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.695
  Допаѓања:
  73.707
  Пол:
  Женски
  За мене романитчна музика е рок, метал, гранџ и панк. :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.