1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Музика за фитнес

Дискусија во 'Канта' започната од Antonijaa, 3 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Antonijaa

  Antonijaa Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2013
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  17
  Што слушате додека вежбате? :D
   
 2. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.738
  а ти изгледа се зачлени на форумов да отвараш нови теми , погледни прво има веќе ваква тема |(
  fitnes/muzika-za-vezbanje-t11648/60.html
   
 3. Antonijaa

  Antonijaa Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2013
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  17

  hm.. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.