1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

НОСТРАДАМУС

Дискусија во 'Канта' започната од mariatim, 5 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mariatim

  mariatim Популарен член

  Се зачлени на:
  29 април 2010
  Пораки:
  1.133
  Допаѓања:
  12.520
  Пол:
  Женски
  ГЛЕДАВ НИЗ ТЕМИВЕ И НЕ ВИДОВ СЛИЧНА АКО ИМА...КАНТА!!!!ТУКУ ЦИТАМ ОВА З АМАИВЕ ГЛУПОСТИВЕ ПА МИ ТЕКНА СКОРО ДЕКА ПРОЦИТАВ КАКО НОСТРАДАМУС ГО ПРЕДВИДЕЛ КРАЈОТ НА СВЕТОТ И ПЕСНАТА ГАН ГАМ СТИЛЕ...А МНОГУ ОДАМНА МИСЛАМ СЛУШАВ ЗА НЕГО НА МАКЕДОНСКОТО РАДИО МНОГУ ПРОРОШТВА...ИСТО И КОДОТ НА БИБЛИЈАТА МИ СЕ ВИДЕ ИНТЕРЕСНО ДЕКА СЕКОЈА РЕЦЕНИЦА ИМАЛА СКРИЕНО ЗНАЧЕЊЕ :talk:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.052
  Допаѓања:
  55.909
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.