1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Навремено инфо за попустите за најмалите

Дискусија во 'Канта' започната од ..barbie.., 22 јули 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ..barbie..

  ..barbie.. Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2018
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  657
  Пол:
  Женски
  Здраво мајки и идни мајки. Ја отварам темава со цел навремено споделување на информација за попустите кои ги нудат продажните објекти. Знам дека се пишува во повеќе теми за истово, меѓутоа сметам дека би било супер, доколку би имале една посебна тема само за попусти.
  Конкретно, за погоре наведеното, во Енци Менци има акција ако купите од кај нив дрвено креветче и душек, ви следува постелнина со оградици, јорганче, навлаки и перниче во износ од 2,990 денари и имаат од 50-70% попуст на чико облеката.
   
  На Milkiway му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Poppins

  Poppins Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  2.651
  Допаѓања:
  5.595
  Пол:
  Женски
  Има ваква тема :wasntme:
   
 3. ..barbie..

  ..barbie.. Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2018
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  657
  Пол:
  Женски
  Може линк?
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.886
  Допаѓања:
  65.903
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.