babylove овошни кашички

Направена прва машка секс кукла

Дискусија во 'Секс' започната од baba Rada, 23 октомври 2016.

 1. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.498
  Допаѓања:
  25.480
  Пол:
  Женски
  Кога го видов ова морбидно видео, навистина сакав да отерам пак се у (знаете каде)(facepalm) е аман бе со оваа технологија, до каде ќе одат со грозни изуми, до кога ќе се уништува човештвото и неговите основни потреби и емоции..ПЕРВЕРЗНО:puke: црева ми се кренаа и тоа баш пред ручек:puke:
  Нема сексање во видеово, може да го погледнете и да ми кажете дали има некој нормален што би си купил за дома ваква кукла или јас сум ненормална:( Ах, што ли ќе дочекам од моите внуци, наместо снаи и зетовци, по дома со кукли да спијат(facepalm)
   
  На rose60, Aleksandar1212 и girl-miri им се допаѓа ова.
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.887
  Допаѓања:
  141.330
  Уште да не беше толлу скапа :(
   
  На joy1, JustBeautiful, FallenAngell и 6 други им се допаѓа ова.
 3. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  5.360
  Допаѓања:
  119.845
  Пол:
  Женски
  Овоа му иде ко усовршување на вибраторите :D До сеа можеше да се купи само органот, сеа е на продажба цело тело со се орган :rofl:
   
  На joy1, JustBeautiful, Victorian и 8 други им се допаѓа ова.
 4. Izdrzliv

  Izdrzliv Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2016
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  3.039
  Пол:
  Машки
  Сериозна си :)
  Ова за табу народ....:)
   
 5. Јаневски

  Јаневски Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2015
  Пораки:
  906
  Допаѓања:
  1.880
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
  :?:
   
 6. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.887
  Допаѓања:
  141.330
  Па..што е боље бе..
  Да си купиш вибратор, да легнеш со првиот што ќе го најдеш на улица или да си купиш кукла? :^)
  Ама реална, не од оние глупите на дување хаха
  И да, сериозна сум, табу мабу боли ме онаквата :D
   
  На joy1, Victorian, EminemsGirl и 5 други им се допаѓа ова.
 7. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  5.360
  Допаѓања:
  119.845
  Пол:
  Женски
  мени би ми било језиво коа ке почнат очите да и мрдаат на куклата :tmi:
   
  На girl-miri, Victorian, marija1907 и 6 други им се допаѓа ова.
 8. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.887
  Допаѓања:
  141.330
  Ај па и ти..не видов да му мрдаа на оној 8-|
  Сред најубавото кога ќе лебдиш некаде зарем ќе го гледаш во очи :D
   
  На Bozica1980, EminemsGirl, H.VAGA и 4 други им се допаѓа ова.
 9. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  5.360
  Допаѓања:
  119.845
  Пол:
  Женски
  коа ке се раскокаш врз него ке му мрднат и да му се неќе :D :D
   
  На Bozica1980, Мариаа., JustBeautiful и 12 други им се допаѓа ова.
 10. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.887
  Допаѓања:
  141.330
  Ќе му ги залепам! :rofl:
  И него ќе го врзам...за секој случај да не избега 8-|
   
  На Bozica1980, Victorian, FallenAngell и 6 други им се допаѓа ова.
 11. Izdrzliv

  Izdrzliv Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2016
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  3.039
  Пол:
  Машки
  Вие веке се навлажнивте а куклата некаде далеку и одмара:)
  Ееее у право е баба...:)
  Туку од каде она до видеово :)
   
  На rose60, MilaP, baba Rada и 2 други им се допаѓа ова.
 12. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  50.175
  перницата врз глава најарно ке е :rofl:
   
  На joy1, referentka, fallenangel и 5 други им се допаѓа ова.
 13. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  5.360
  Допаѓања:
  119.845
  Пол:
  Женски
  белки не се вика Чаки куклата ... :rofl::rofl::rofl::rofl:
  [​IMG]
   
  На duffi, joy1, JustBeautiful и 16 други им се допаѓа ова.
 14. Izdrzliv

  Izdrzliv Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2016
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  3.039
  Пол:
  Машки
  Ти шо викаш..како од земјата на чудата оваа справа хахахха
   
  На baba Rada му/ѝ се допаѓа ова.
 15. smb asr

  smb asr Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2016
  Пораки:
  587
  Допаѓања:
  9.544
  jas pa ne go izgledav videoto mn dolgo mi se vide, a inaku moze li kuklava da me gali i baknuva i da me dopira dur skokam jas? Ako ne,pak bolje vibrator :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: ( sepak nisto ne moze da go zameni vistinskiot napalen maz:inlove:)
   
  На MilaP, baba Rada, Dust и 2 други им се допаѓа ова.
 16. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.259
  Допаѓања:
  7.815
  Пол:
  Женски
  Ако би и помогнала на некоја осамена девојка или жена зошто да не.
  Барем добро ќе знае да си ја заврши работата, за разлика од некои мажи, за кои има и соодветна песна.
  Ако останам сама би си купила. Никогаш нема да ме изневери, ниту да се расправаме :D
   
  На mime87, Gosh, Victorian и 7 други им се допаѓа ова.
 17. kim.k

  kim.k Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.691
  Допаѓања:
  14.398
  Пол:
  Женски
  Не гледам како би напалило некој ова, ни женски ни машки кукли. Ко на мртов леш да "работам". Не фала, too creepy ми е :rofl:
   
  На Offspring, Victorian, rose60 и 4 други им се допаѓа ова.
 18. veren

  veren Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  548
  Допаѓања:
  1.266
  многу батерии ке се арчат ..............

  :sun:
   
  На joy1, Victorian, FallenAngell и 8 други им се допаѓа ова.
 19. Херкул

  Херкул Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  332
  Допаѓања:
  1.278
  Пол:
  Машки
  Женички, абе ние за џабе ли ќе одиме по теретани ќе обликуваме тела за вие кукли да купувате? :D
   
  На DiFlove, Bozica1980, joy1 и 7 други им се допаѓа ова.
 20. Таа Сум

  Таа Сум Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2016
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  613
  Пол:
  Женски
  Па што ако одите по теретани, од тоа муда не расте. ;)
   
  На DiFlove, mime87, mula и 15 други им се допаѓа ова.