Населби

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од inimini, 27 февруари 2013.

 1. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  67
  дали има тема населби ако нема сакам еве да ја отворам ја како и во друга тема сто напишав дека бараме семејни пријатели што несме ги виделе од дамна бараме телефон зивеат до скопјанка-острово мислам ако не се лазам бели згради а за други информации во порака