1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Насилство во врска

Дискусија во 'Канта' започната од viki-dete, 16 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. viki-dete

  viki-dete Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2013
  Пораки:
  686
  Допаѓања:
  765
  Пол:
  Женски
  Мислам дека ова е добра тема, која за жал е многу актуелна во денешно време, пишувајќи овде можеби ќе може да се помогне некому,со совети или барем олеснување што се успеал да се искажи некаде
   
 2. ariela09

  ariela09 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  1.765
  мислам дека има ваква тема. :?:
   
 3. viki-dete

  viki-dete Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2013
  Пораки:
  686
  Допаѓања:
  765
  Пол:
  Женски
  Јас никаде не ја сретнав, затоа и отворив
   
 4. ariela09

  ariela09 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  1.765
  На francais му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.