Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Наскоро концерт

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 10 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.003
  Пол:
  Женски
  Нека темава биде за концерти што наскоро ке се одржат и за сите информации во врска со нив.
  [​IMG]
   
  На Elena69221 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.762
  Допаѓања:
  60.414
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.