1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Натпревар за пеење

Дискусија во 'Канта' започната од SummerGirl12, 22 март 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SummerGirl12

  SummerGirl12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2016
  Пораки:
  393
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски
  Здраво ја отвиорив оваа тема со цел да ве замолам за нешто.Незнам колку сте запознати со еден натпревар за пеењр т.е балкански ковер и талент се вика....Би сакал да споделам еден линк од моја блиска битолчанка на кој што би ставиле дококу сакате еден лајк за поддршка :) ви благодарам.Еве го линкот самп отварате и ставате Лајк или ми се допага https://www.facebook.com/watch/?v=278354606985404
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.