1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Националност

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од NinaNikolina, 15 април 2015.

 1. NinaNikolina

  NinaNikolina Нов член

  Се зачлени на:
  12 април 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Јас и мојот брат по националност сме македонци, но сакаме да ја промениме нашата националност и да станеме власи, бидејки имаме такво потекло. Каде треба да одиме за да ја промениме националноста и кои документи треба да ги носиме?