1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нашето слатко задоволство ( Слики )

Дискусија во 'Канта' започната од leighton23, 9 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. leighton23

  leighton23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  738
  Допаѓања:
  1.681
  Низ разни интернет страници секојдневно гледаме се прикачуваат разни слики од храна и пијалоци.
  Немав таква навика но ете интересно ми стана па и јас почнав да сликам. :D
  Мислам дека нема ваква тема, а мене ми е интересна. Ја отворив да ставаме слики лично наши. Доколку нема потреба од тоа може клуч. :)
   
  На sekerchetto му/ѝ се допаѓа ова.
 2. sekerchetto

  sekerchetto Активен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  5
  Cesto si slikam :rofl:

  [​IMG]
   
  На leighton23 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. jEwElRy

  jEwElRy Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  228
  Еех, сладолед немам јадено една цела недела... Стварно не знам како успеав да издржам :lol:
   

  Прикачени фајлови:

  • uce cream.jpg
   uce cream.jpg
   Големина на фајлот:
   7,2 KB
   Прегледи:
   380
  • watermelon.jpg
   watermelon.jpg
   Големина на фајлот:
   8,6 KB
   Прегледи:
   378
  • cherry.jpg
   cherry.jpg
   Големина на фајлот:
   4,4 KB
   Прегледи:
   378
 4. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.508
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  :inlove: :inlove: :inlove:
  Ама само си гледам фотки,така си се хранам,гледајќи. :D :D :D
   
 5. vickyy90

  vickyy90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.487
  Допаѓања:
  1.066
  Нивното височество ПАЛАЧИНКИ :inlove:
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 6. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.400
  Допаѓања:
  78.400
  Пол:
  Женски
  Не е нешто благо, јас повеќе сум наклонета кон солените работи и во последно време ова е моето слатко задоволство.
  Мислам дека покрај домашниве кубети ми одмиле и вкусот на сите оние грицки од типот чипсови, смоки, солени стапчиња - ова е нешто нај, без ниту една непожелна состојка или екстра мрснотија. :mm:
   

  Прикачени фајлови:

  • 001.jpg
   001.jpg
   Големина на фајлот:
   61,3 KB
   Прегледи:
   268
  На leighton23 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.508
  Пол:
  Женски
  Њамиии!
  :inlove: :inlove: :inlove:
  По моја рецепта,пудинг од ванила,во едната половина ставено бел еурокрем во другата црн.И оладено,фино!
   

  Прикачени фајлови:

  На leighton23 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.966
  Допаѓања:
  5.487
  Дамии си пишува лично ваши...а не најдени од интернет ;)
   
 9. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.508
  Пол:
  Женски
  Јас не видов и постирав една од нет,ама еве се корегирав. :D
   
 10. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.508
  Пол:
  Женски
  Чоколадно смуди :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • P010613_1135.jpg
   P010613_1135.jpg
   Големина на фајлот:
   180,3 KB
   Прегледи:
   210
 11. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.508
  Пол:
  Женски
  Најслатко задоволство!
  Нес&водичка. :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • P050713_1022.jpg
   P050713_1022.jpg
   Големина на фајлот:
   165,5 KB
   Прегледи:
   208
 12. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.508
  Пол:
  Женски
  Њам њам. :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • P170513_1200.jpg
   P170513_1200.jpg
   Големина на фајлот:
   197,1 KB
   Прегледи:
   208
 13. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.508
  Пол:
  Женски
  Еве ви уште едно слатко чоколадно задоволство...
  Хоуммејд. :)
   

  Прикачени фајлови:

  • P150412_1954.jpg
   P150412_1954.jpg
   Големина на фајлот:
   224,4 KB
   Прегледи:
   206
  На leighton23 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.652
  Допаѓања:
  15.508
  Пол:
  Женски
  Лоши ми се фотките,ама другите се преголеми за прикачување. :(
   

  Прикачени фајлови:

  • P020812_1928.jpg
   P020812_1928.jpg
   Големина на фајлот:
   187,4 KB
   Прегледи:
   201
  • P010613_1553.jpg
   P010613_1553.jpg
   Големина на фајлот:
   144,2 KB
   Прегледи:
   201
 15. MandyLane

  MandyLane Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  2.726
  Допаѓања:
  13.123
  Пол:
  Женски
  Освен што многу сакам да готвам, исто така обожавам да фотографирам храна, ама на попрофесионално ниво, не само да ја сликам ради-реда.
  Еве нешто:
   

  Прикачени фајлови:

  • .............jpg
   .............jpg
   Големина на фајлот:
   259,5 KB
   Прегледи:
   185
  • ,,,,,,,,,,.jpg
   ,,,,,,,,,,.jpg
   Големина на фајлот:
   215,6 KB
   Прегледи:
   183
  На LadyNitro, Someonespecial, la-chicka и 6 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.