1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нашите мобилни телефони

Дискусија во 'Канта' започната од rici.aaaaa, 9 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.389
  Не забележав оваква тема.Па решив да ја поставам.Кој модел е вашиот мобилен телефон?........... дали го гледате како потреба па не ви е важно дали е постар модел едноставно се пронаоѓате со него!.............-Можеби сте личност која сака да го има секогаш она што е во тренд-:или пак имате проблем со телефонот знае сам да исклучува,знае да заглавува тастатура,тачот престанал да функционира што тогаш? Одговор:Сервисирање на вашиот мобилен што мислите...
  Мојот тел.е самсунг D900i едноставно го обожавам ми се има случено да хиксне секако сервис
   
 2. kikav

  kikav Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  2.711
  Допаѓања:
  2.031
  мојот е најобичен скрос од вип а не ми е битно како изгледа битно ми е да се разберам со тие шо треба
   
  На rici.aaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Mermaid90

  Mermaid90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  980
  И мене не ми е битно каков телефон ке имам,важно е да ме служи.До пред 2 месеци си користев обични телефони од 1000 ден.а сега имам нов(за прв пат поскап телефон) и сум многу задоволна од него.
  Nokia C6
   
  На rici.aaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.972
  Пол:
  Женски
  Не патам од тоа каков мобилен телефон имам.
  Некаде 2005/6 го добив првиот мобилен телефон:
  simens A 70 мислам дека беше
  [​IMG]
  Веќе,во 2007 баба и дедо по нивна желба ми купија нов мобилен:
  к310i
  [​IMG]
  Тој к310 ми го украдоа пред полу матура :|
  Па моите ми купија нов
  580i
  [​IMG]
  Е потоа јас самата си собирав пари и во 2010си купив
  самсунг 5230
  [​IMG]
  месец дена потоа заминав на олимпијада, и немав поим дека таму доделуваат мобилни телефони, добив лудница телефон,но бидејќи јас месец дена претходно си купив тој му го подарив на татко ми
  samsung gtb 7300
  [​IMG]
  А сега пред н.година со тие т-мобиле поени, со доплата од 1000денари, земав, и тоа само од една причина,татко ми поради патувањата сакаше да ми зима notebook, но јас реков зошто мора notebook кога можеме поевтино да поминеме со моб.телефон кој има wi-fi преку тие поени.
  xperia x8
  [​IMG]

  И искрено,не се замарам,каков е таков е арен ми е....ќе трае долго време
   
  На rici.aaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 5. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.656
  Допаѓања:
  49.190
  Пол:
  Женски
  Моментално имам Dell Streak.
  [​IMG]
  Никогаш во живот сама не сум одбрала телефон, затоа што не ми е гајле каков е, моите ме изненадуваат кога ќе видат дека стариот не чини веќе :)
   
  На rici.aaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ann.94

  Ann.94 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  1.823
  Ама веќе има тема за мобилни телефони :)
  Таму сите пишуваат какви мобилни имаат, поставуваат прашања и добиваат совети. Темава е дупла..
   
 7. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.389
  Ann.94:Темата е далеку од дупла треба да ја прочиташ значи на неа разговараме за кои модели се нашите телефони а оператор и модел на мобилен не е едно исто нели?Впрочем на темава може и да се зборува доколку ти хиксне тел.дали го поправаш или купуваш нов
   
 8. Ann.94

  Ann.94 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  1.823
  Абе каков оператор од кај сега тоа :D
  Влези во линкот што ти го оставив и види, за модели на мобилни се дискутира, не за оператори :)
   
 9. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.180
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.