1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Наши рими, поезија, проза

Дискусија во 'Канта' започната од ray-man, 31 март 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ray-man

  ray-man Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2012
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  388
  Пол:
  Машки
  Кој ќе го скрши мразот? :)

  Сите нѐ бива за пишување па да споделиме нешто свое, краток или долг текст, песна, римувани стихови.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.600
  Допаѓања:
  59.525
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.