Најактивна форумџика (според вас) изминатите неколку дена?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Lepaaa, 21 јуни 2011.

 1. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.066
  Допаѓања:
  8.081
  Пол:
  Женски
  Денес ми тргна со отворањето теми... Отсега секој ден по една тема ќе отворам :lol: :lol:
  се шалам, нормално! :lol:
  ... Ајде да ве видам, која според вас од нашите форумџики тука е најактивна во последните неколку дена...Чие име најчесто го читате кога разгледувате низ темите? :rofl:

  Немора статистички податоци, чисто онака, според вас...

  П.С. Ако има слична тема... клуч ;)  Еве да почнам: Јас најчесто во последните денови го забележувам присутвото на Chocoholic :*
   
 2. goddess.Of.chaos

  goddess.Of.chaos Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  1.026
  Допаѓања:
  860
  Најчесто ги гледам (и ги читам) марама, трендафилка, пирамид, старфиш, росонерка, мимс 89... Не знам точно како се пишуваат де јузерите, ама тие се. :)
   
 3. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  224
  Crazyinlove19, marama, sephora, mims89, Rock-a-Fella, Unica, Elennaa....
   
 4. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.886
  Crazyinlove19 и Anely :D :)
   
 5. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.859
  Допаѓања:
  30.439
  Пол:
  Женски
  Жапче :)
   
 6. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.762
  Допаѓања:
  13.122
 7. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
  Жапче :*

  Реинбоу, секогаш е најактивна :hug:
   
 8. FBI

  FBI Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  5.297
  Марама :)
   
 9. esperanca

  esperanca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2010
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  3.163
  Плавуша :D
   
 10. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.066
  Допаѓања:
  8.081
  Пол:
  Женски
  Блонд !
   
 11. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.483
  Допаѓања:
  50.753
  Пол:
  Женски
  Lov3 без конкуренција.
   
 12. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  5.361
  Допаѓања:
  69.500
  Пол:
  Женски
 13. MissCupcake

  MissCupcake Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  262
 14. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.978
  Допаѓања:
  7.861
 15. Vitorija

  Vitorija Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  602
  Лов + тројче :)
   
 16. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
  kikikikirika :)
   
 17. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.470
  Анели ме здиве пред една недела некаде. :D

  anonermous78 вчера.
   
 18. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.009
  Не си ја давам мојата тиутула професионален мрчатор ]:)
  Утепајте се куцкајќи, тешко дека ќе успеете повеќе да тупите од мене. ]:) :D
   
 19. FBI

  FBI Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  1.513
  Допаѓања:
  5.297
  anonermous78 - дефинитивно изврши инвазија вчера
   
 20. MoonChild

  MoonChild Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2011
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  90
  Lov3 i можеби Linn1 :)