Најдобар појадок во Скопје

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од Paula123, 17 јануари 2021.

 1. Paula123

  Paula123 Нов член

  Се зачлени на:
  6 април 2020
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки, дали може да ми предложите место во скопје каде што има убав доручек