1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најдобра книга

Дискусија во 'Канта' започната од Emche-kremche, 12 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Emche-kremche

  Emche-kremche Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  112
  Како што видов ваква тема нема,ама ако е дупла слободно клуч и ви се извинувам :)
  Според вас која книга што досега сте ја прочитале е најдобра?
  И кои книги се најдобри? Псхолошки,љубовни,историски или? :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.962
  Допаѓања:
  55.085
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.