1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најдобриот секс до сега кој нема да го заборавитe

Дискусија во 'Секс' започната од donna.17, 5 јануари 2010.

 1. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.716
  Допаѓања:
  5.010
  Пол:
  Женски
  Mojot najdobar seks do sea beshe za dochekot na 2010 godina. Beshe preubavo cuvstvo za vreme na seks da chestitash nova godina :P i + dolgo traeshe :lol: Se bi dala za ushte ednash da mi se sluchi istoto.
   
  На Ceci16, piksooki и LICEN-LONDON им се допаѓа ова.
 2. Katja.efremova

  Katja.efremova Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  88
  I mojata godina pocna so seks nadevam se deka takva ke mi bide celata :P a voedno bese i najubaviot seks...slavevme sto slavevme i mnogu s ezapalivme i otidovme vo WC bidejki bevme vo diskoteka i tamu epten se zapalivme :D i prodolzivme kaj nego doma i malku alkohol u krvi go napravi svoeto bese ludo i nezaboravno i potoa pak se vrativme na zurkata do utrinskite casovi :D
   
  На Ceci16 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.716
  Допаѓања:
  5.010
  Пол:
  Женски
  Haha slichno mi se sluchi. Ama jas dve partii imav... Ednata na krevet drugata na mashina za perenje alishta :lol: vo Wc doma
   
  На LICEN-LONDON му/ѝ се допаѓа ова.
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.878
  Допаѓања:
  60.847
  Пол:
  Женски
  Cel vikend mi bese najdobriot seks kako sto ne se imavme videno so decko mi podolgo vreme. Ama nadoknadivme :D
   
  На John Snow и LICEN-LONDON им се допаѓа ова.
 5. ubavicataizverot

  ubavicataizverot Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  2
  najdibar sex?!?! vikendot 8,9 i 10 januari ovaa dogina vo ohrid .... se sto moze i nemoza da se zamisli so partnerot, se probavme :mrgreen:
   
  На Spiceyourlife и LICEN-LONDON им се допаѓа ова.
 6. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  189
  Хмммм...каква тема!
  Најубав секс-кога после 2 годишна пауза се смиривме со дечко ми...............
   
  На Avokado и tweety24 им се допаѓа ова.
 7. angel.11

  angel.11 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  26
  Беше многу одамна може има повеке од година, беше најудобриот секс воопшто незнам колку пати само го осетив небото :D
   
 8. in.love

  in.love Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2010
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  20
  Najdobar sex ....otkako raskinav so deckoto po 4 mesecna pauza resivme da odime tajno i togas bea najvozbudivite momenti....:))) :D
   
 9. PoisonGirl

  PoisonGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  544
  Допаѓања:
  1.061
  Пол:
  Женски
  Najdobriot seks mi bese ovoj vikend mi bese rodenden i prethodno se imavme napaleno kaj mene na skali vo zgrada, ama ovoj pat stasavme do kraj super bese...emocii ,strast,vozbuda nekoj da ne naide iako bese docna,ama vo sekoj slucaj ekstra
   
 10. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.776
  Допаѓања:
  25.453
  Пол:
  Женски
  Најдобриот секс ми беше на 15 февруари оваа година.Со дечко ми имавме секс без кондом.Бевме многу запалени и беше премногу страствено.
   
  На Ceci16 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Morkov4e

  Morkov4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  5
  Mojot najdobar sex bese na 10 avgust 2008god,vsusnost togas mi bese prviot sex:))
  toa bese so mojot za zal sega ex decko,ali bese nesto najdobro sto sum go napravila vo zivotot....i nikogas nema da go zaborawam....
  a najubavoto bese toa sto ja mu bev prva,i on mi bese prv pa zaedno ja iskusuvavme ljubovta :)
  samiot fakt deka seuste se sekavam na datumot govori deka bilo stvarno za pamtenje...
  pozdravce do site na forumov posebno do free,tanja6 i devils candy....
   
 12. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  496
  Синоќа :D :D
  Сосема непланирано откако добро се искаравме завршивме кај него во кревет и имавме ептен див и страствен секс ;)
   
 13. srnicka.milicka

  srnicka.milicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  6
  Imam doziveano nekolku ama site spagaat vo edna ista grupa seks vo leto na pesocna plaza :D ,sekoj odmor bez isklucok i sekogas e se poubavo i poubavo,bozenstveno, sea koga se sekavam se naezuvam, preubavo, ako nekogas imate moznost nemojte da propustite vakvo nesto, kakvi bajki, kakvi flmovi ova e 1000000000 pati poromanticno i prePREubavo :D ahhhhhh da se valkate na pesokot, a branovite da ve pluskaat i posle na plaza gusnati da go docekate izgrevot na sonceto...lele dosta pisuvam, sakam da sum sea na plaza so decko mi :D
   
  На Ceci16 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  84
  Ima dosta sto ne se zaboravaat ono i taka mi trgna ovaa godina so mnogu sex :lol: A vo poslednite koj mi e najdobar e pred nekoe vreme mislam okolu 1 mart ili 4 koga imase polna mesecina so deckomi bevme u edna sumicka :lol: malku pijani i nadvor ja potprena na kola i samo gledam nagore granki od toa drvta i na neboto polna mesecina uuuuufffff strasno i vozbudlivo :lol: :lol: :lol:
   
  На Ceci16 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  198
  Исто и мене :mrgreen: ама ни вчера не беше лошо, на брзина кај него во соба дур мајка му гледаше серија :twisted: без никаква предигра :lol:
   
 16. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.955
  Тој ден бевме на базен. Уживам додека го гледам, секој дел од неговото тело коешто е приказна сама за себе. Го замислував гол, замислував како имаме односи во водата... Ме излудува ментално и физички!
  Отидов вечерта кај него. Преморен заспа. А јас, продолжив да го бакнувам и пипкам по секој дел од телото. Сакав да се разбуди, пробував да му го привлечам вниманието. Залудно... Продолжуваше да спие. Веќе почнав да се откажувам и си реков... Ништо и оваа вечер...
  Се свртев на другата страна, желна да ми го начука силно до крај. Во истиот момент и лута затоа што веќе не му го привлекувам вниманието така лесно.
  Ја ставив неговата рака преку мене и се откажав. Почна да се буди и да ме гали. Повторно се разгоре желбата во мене, па почнав да му ја местам раката кадешто сакам да ме допира. Градите ќе ми експодираа... Го здивев, му реков лижи ги срце, цели, твои се и еби ме како што сакаш.
  Тој се возбуди затоа што знаеше дека ја има цела контрола врз мене. Почна да ме стиска. Полудев... Ми го начука силно и страсно до крај како што му реков...
  Срце, сакам на прозорецот... Ме крена и ме качи на прозорецот ми ги рашири нозете и ми го стави до крај... Силно сакам!!! Најсилно што можеш, реков... Ме ебеше како луд. Ме симна од прозорецот и се потпра. Знаев што следи... Се завртев со грб и си го ставив сама... Почнав да танцувам заедно со неговиот кур во мене... Полуде, никогаш ме немаше видено толку попалена и желна за секс, небаре со години не сме имале. Ме однесе на креветот и ме легна на стомак. Се качи врз мене и од назад ми го бапна силно и продолжи со истото темпо. Се препотив и му реков ајде сврши ми, сакам да ми свршиш на цицките неможам веќе... Обожавам кога ми зборува...Сакаше силно? Сакаше да те ебам како што сакам? Сакаше да ти го начукам цел? .... Рече и по некоја минута сврши...
  Во кратки црти мојот досега најдобар секс што се случи пред една недела :angel:
   
  На Ceci16, sj *O*, Firegirll и 16 други им се допаѓа ова.
 17. maleckata.22

  maleckata.22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  16
  Секој секс со него ми е убав али дефинитвно ќе остане запамтен првиот :) И нежно и страсно...Прекрасно беше :inlove:
   
 18. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.921
  Секој нареден е се подобар , ама првиот не се заборава :inlove:
   
 19. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  640
  лелеееееееееееее......не морало толку до детали уште видео да ни постираше....па некој од машките тука да си го изд..а :o
   
  На iloveyou29 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. maleckata.22

  maleckata.22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  16
  Истото и јас сакав да го искоментирам но ми се спиеше...Башка можело малце по цензуирано или по литературно ако толку си сакала да ни го доловиш моментот.На момент помислив машко да не го има пишувано постот :^)