1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најефикасно слабеење

Дискусија во 'Канта' започната од brownie, 6 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. brownie

  brownie Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2011
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  49
  Од свое лично искуство можам да кажам дека за слабеењето нема поголеми ефекти од трчањето и вежби за стомакот (стомачни). Додека трчев и спортував секој ден и правев стомачни бев со најповолна тежина и телото ми беше цврсто,без целулит а најмалку стрии. Сега кога престанав сто тој режим нагло се здебелив а виновник за сето тоа сум јас,поради уживањето во чоколади и други јадења кои треба да се конзумираат во најмали количини.
  Сега бидејки се поправив многу,пробував разни диети,но не успеав да издржам,па почнав со УН диета бидејки ми изгледа најлесна,а и здрава.
  Поздрав
   
 2. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  499
  Добро бе девојко колку нови теми ќе отвориш? :^)
  Има еден куп други, прчешлај го форумов малку!

  Канта.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.