1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најзгоден /а политичар/ка на нашата политичка сцена

Дискусија во 'Канта' започната од Rexona.., 21 август 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Rexona..

  Rexona.. Активен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2017
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  46
  Пол:
  Машки
  Ане лашкоска - пратеник Вмро Дпмне.
  Мила Царовска - Министерка за труд и социјала.
  дефинитивно нај убавите политичарки кај нас според мене.
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.322
  Допаѓања:
  58.228
  Пол:
  Женски
  Има ваква тема.
   
 3. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.930
  Допаѓања:
  26.815
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.