babylove овошни кашички

Најинтересна реклама

Дискусија во 'Канта' започната од odbojkarka, 20 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. odbojkarka

  odbojkarka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  263
  Допаѓања:
  81
  Пол:
  Женски
  Која ви е најинтересната реклама во последниве години?
   
 2. ApoLLo

  ApoLLo Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2011
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  22
  Златен ДАБ дефинитивно најдобра реклама направена кај нас.
   
 3. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.866
  Допаѓања:
  2.035
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.