1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најпогодно годишно време за правење на свадба

Дискусија во 'Свадба' започната од Veki4kaa, 26 септември 2014.

 1. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  17.178
  Пол:
  Женски
  Секое годишно време си носи своја убавина. Насловот кажува се, во кое годишно време си ја замислувате вашата свадба? :) Јас кога ќе правам свадба сакам тоа да биде во есен -
   

  Прикачени фајлови:

 2. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.370
  Допаѓања:
  942
  Најпогодно годишно време за правење на свадба.

  рано ми е за свадба хахахах :lol:
  ама омилено време ми е зима, мислам најубаво е тогаш :inlove:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Βικτωρία и Veki4kaa им се допаѓа ова.
 3. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.698
  Допаѓања:
  19.875
  Пол:
  Женски
  Најпогодно годишно време за правење на свадба.

  Мојата беше во август,и ден пред свадбата имаше дожд :D
  Секое време си има своја убавина а ако се подготви се убаво за свадбата се тоа ке се вклопи и има уште поубавина без разлика кое време ке биде.
  Најубаво и најважно е позитивна атмосвера и весели и заљубени младоженци :inlove:
   
  На Veki4kaa му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Twinkles

  Twinkles Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  647
  Допаѓања:
  979
  Најпогодно годишно време за правење на свадба.

  Мислам дека не е важно времето , важно е да има многу љубов! :)
  Секое год. време се одликува со посебна убавина , што го прави посебно и поразлично од секое друго, нели..:)
  Мене ми се допаѓа пролетта , и зимата :) (за свадба)
  Секако , тоа не значи дека не обожувам лето и есен. Напротив. :)
   
  На Veki4kaa му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.550
  Допаѓања:
  72.528
  Пол:
  Женски
  Јас не планирам да правам свадба но ете ако се премислам дотогаш тогаш сметам дека во лето е најдобро. Временцето убаво, топло, пријатно, најсоодветно, а не по бунди да ми идат.:D
   
 6. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.855
  Допаѓања:
  25.585
  Пол:
  Женски
  Лето. Свадбата ми беше во Јули. Убав сончев ден се погоди. И пролет е добро време за свадби.
   
  На cresa-jagoda и Sofronko им се допаѓа ова.
 7. Bella_Stella

  Bella_Stella Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2017
  Пораки:
  4.791
  Допаѓања:
  14.532
  Пол:
  Женски
  Рана есен дефинитивно!
   
 8. Vip83

  Vip83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2014
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  238
  По мене најдобро е во пролет,месец Мај. Не е ни ладно,не е ни премногу жешко. Но, сепак тоа е индивидуално. Најважно е да се сакате со партнерот.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.