1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најубавиот ден во вашиот живот

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од smiley-32, 20 септември 2011.

 1. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  Кој ден сте си поминале најдобро ? Каде ? Кој е вашиот најубав ден во животот?


  ако има ваква тема или слично
  \/
  Канта
   
 2. Extraordinary.girl

  Extraordinary.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  293
  Допаѓања:
  421
  Мислам дека додека сме живи, одговорот ќе остане загатка, зашто животот не е видео снимка, па да ја премотаме до крај за да видиме дали ќе има поубав ден од оној што сме го доживеале како посебен, не би рекла најубав. Никогаш не знаеш што носи утрешниот, ниту пак може да се издвои еден.
   
  На Ketchup, mila1111, tamche995 и 3 други им се допаѓа ова.
 3. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  точно така ! :)
   
 4. anastasceto

  anastasceto Активен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2012
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  6
  mojot najubav den vo zivotot e koga mojot decko me zaprosi koga bevme na odmor mnogu bev srekna toj den nikogas nema da go zaboravam sekogas ke go pametam...
   
  На Lepaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Princess.S

  Princess.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  651
  Ги имало многу, а се надевам и ке ги има во иднина. :)
   
  На QueenElena му/ѝ се допаѓа ова.
 6. butterfly33

  butterfly33 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.094
  Моментално не се сеќавам точно на некој најубав ден во живтот. Но знам дека тоа бил ден исполнет со многу смеење, позитивна енергија и позитивни мисли. Се надевам и се трудам да си го направам секој ден од животот ваков :lol:
   
 7. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.857
  Допаѓања:
  4.552
  Пол:
  Женски
  Сите денови со мојот бивши-многу ми недостигаат,но нема назад враќање ;(
   
  На Vik'Toriah, Poxaxontas, SunnyGirl2 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. crnobelisvet

  crnobelisvet Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  6
  10.01.1073
  12.08.1997
  19.10.2006
  12/13.01.2011
  18.07.2011
   
 9. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.866
  Допаѓања:
  2.036
  26.08.2011------ мојот роденден... Бев со негооооооооооооо :*
   
 10. bella.honey

  bella.honey Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  639
  Допаѓања:
  294
  04.02.2012 :inlove:
  06.03.2012 8)
  ..сега засега :angel:
   
 11. mamita

  mamita Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  174
  Пол:
  Женски
  Кога станав мајка :inlove:
   
  На Lana del Rey му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Macushkaa

  Macushkaa Нов член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  608
  Допаѓања:
  155
  26 Април 2011
   
 13. the-dark-angel

  the-dark-angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2012
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  37
  18.11.2011 и 08.12.2011 :inlove:
   
 14. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.786
  Допаѓања:
  4.838
  Пол:
  Женски
  Секој ден самиот по себе си е убав ;)
   
  На Somnitelno-Lice му/ѝ се допаѓа ова.
 15. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  денот кога прв пат го видов татко ми (на 5 годинки)
   
 16. Barbie20

  Barbie20 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  10.722
  Пол:
  Женски
  Секој ден има своја убавина :)
   
 17. elena.mak

  elena.mak Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2012
  Пораки:
  1.664
  Допаѓања:
  11.443
  Кога еден ден дојдов тоооолку нанервирана од се, ми беше оној период кога мислиш дека сите бродови потонале, и дотичниот ми донесе чоколадо и ми рече колку и да се нервираш, се ти е џабе. Јас пак ќе те гушнам и бацнам... И готово... Секој пат кога ќе ме фатат тие руинирачки мисли, ми доаѓа тој момент, и се е во ред! :inlove:
   
 18. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.389
  Кога Ричи ги отвори очите и сфатив дека се е во ред
   
 19. anu6kaa

  anu6kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  426
  Пол:
  Женски
  пред еден месец... денот кога со саканиот бевме сами, на посебно место... и кога се беше розево, совршено...
   
 20. JoxyTheFreak

  JoxyTheFreak Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  833
  Допаѓања:
  5.566
  Мислам дека со моите 15 години немам некои посебно убави денови.
  Убавото го дефинирам како нешто вредно за памтење.
  А тоа не вклучува луди проводи,пијанки,врски,лапања,пипкања и другите глупости за кои пола од мојата генерација у трансови паѓа...

  Така да,не сум го доживеал мојот најубав ден сеуште...
   
  На Mishela му/ѝ се допаѓа ова.