1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најубаво име според вас е....

Дискусија во 'Канта' започната од Anisijaf, 6 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anisijaf

  Anisijaf Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2012
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  15
  За мене најубаво име е моето-Анисија(не сум нарцис)...и многу ретко се среќава во македонија,бар како што слушам
  А според вас кое уме е најубаво ?
  :o :o :o :o :o :o
   
 2. Emma89

  Emma89 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  426
  И мене ми е најубаво тоа име, плус и напишано со вакви дречливи букви :inlove: :^)
   
 3. Lostedlove

  Lostedlove Активен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2012
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  11
  a jas imam ushte pocudno ime od tvoeto sto go nema na svetoot :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.