1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најустрамената случка

Дискусија во 'Канта' започната од Ulata, 30 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ulata

  Ulata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  100
  Кога сте се усрамиле толку што дури се поцрвениле од срам....како на пример да сте паднале да сте рекле нешто во погрешен момент итн..... :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.347
  Пол:
  Женски
  opsti-diskusii/zini-zemjo-goltni-me-t2331/
  Мислам озбилно, пред пет минути ти заклучив тема. Побарај малку за да видиш дали има таква. Имаш горе десно пребарај го форумот.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.