1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Најјаката тв-реклама

Дискусија во 'Насмевка' започната од N1ky, 14 јули 2012.

 1. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  26
  Да се надоврземе на темата Најглупава тв-реклама.
  Која ви е најинтересна,најјака реклама(ако има таква)?

  Мене моментално ми е таа од Кока-Кола за олимпијада што е.Многу ми е убава песната.
  И таа рекламата за Always soft влошките шо е,не дека ми е најинтересна ама кога ќе ја видам неможам да престанам да ја пеам песната.Always soft површински слој со уникатна текстура апсорбира побрзо. :D

  Ако има дупла тема затворете ја оваа.Важно јас си се искажав. :D
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Stoimenovska

  Stoimenovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  2.182
  За Sure check рекламата :D
   
  На stilas7 и angelche16 им се допаѓа ова.
 3. anamariia.x3

  anamariia.x3 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  578
  Допаѓања:
  857
  Речиси секоја реклама на Кока Кола,и последната на Пепси со фудбалерите.
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  736
  Пол:
  Женски
  На angelche16 и Someonespecial им се допаѓа ова.
 5. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.097
  Допаѓања:
  163.510
  Пол:
  Женски
  се слагам потполно, рекламава е незаборавна бе :rofl: дефинитивно е најјака :D иначе еве ти ја на македонски:
  http://www.youtube.com/watch?v=bQnEWiljll8 :)

  Да дополнам:
  http://www.youtube.com/watch?v=84Bi0J0VxA4 Италијанецот на 00:05 во рекламава е ВРВ!!! :rofl: :rofl:
   
 6. stefiy

  stefiy Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2011
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  71
  Оние рекламите за Нектар - није све једно ххахахха секојпат имаат нешто ново и интересно :rofl:
   
  На stilas7 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.390
  Допаѓања:
  87.640
 8. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  6.796
  Допаѓања:
  46.405
  Рекламата за Budweiser Budvar... Дефинитивно најдобра.
   
 9. Tumblr.123

  Tumblr.123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2014
  Пораки:
  160
  Допаѓања:
  421
  Пол:
  Женски
  Моментално оваа за Pizzetti :D(fingers)
   
  На ceca-1, j......s, stilas7 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. IronLady

  IronLady Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2014
  Пораки:
  2.023
  Допаѓања:
  34.210
  Пол:
  Женски
  Оваа ми е врв досега :rofl: :rofl:
   
  На Lella, Someonespecial и Ketchup им се допаѓа ова.
 11. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.931


  Една од најдобрите според мене.
   
  На j......s му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.931
  Од македонските оваа:

   
  На angelche16 и classy_M им се допаѓа ова.
 13. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.931
  Овде и му изгоре косата на М.Џ. Јака реклама.

   
 14. k.frosina

  k.frosina Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 август 2015
  Пораки:
  2.496
  Допаѓања:
  26.546
  Пол:
  Женски
  интересна ми е рекламата на суташ и на аурора спа и ресорт :)
   
 15. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.931
  Оваа ми е врвот !!!

   
 16. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.374
  Допаѓања:
  9.310
  Пол:
  Женски
  Aaa ovaa daa (y)(y)
   
 17. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  5.014
  Допаѓања:
  36.003
  Пол:
  Женски
  Незаменливите реклами за Coca Cola

   
  На Ketchup му/ѝ се допаѓа ова.
 18. paloma111

  paloma111 Активен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  59
  Пол:
  Женски
  momentalno onaa za Pizetti
   
  На stilas7 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.050
  Допаѓања:
  694
  Пол:
  Женски
  "Девојко љубов ми вети ти..."-рекламата за Скопско,и онаа за пицети.
   
 20. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  6.796
  Допаѓања:
  46.405
  Рекламите на Paco Rabanne парфемите се доста добри.