babylove овошни кашички

На денешен ден . . .

Дискусија во 'Канта' започната од alekce83, 11 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. alekce83

  alekce83 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2012
  Пораки:
  903
  Допаѓања:
  1.132
  Пол:
  Женски
  Сосем случано ми текна дека во некој весник имаше ваква реубрика и не ми се веруваше дека је нема на форумов.А најмногу се потсетив бидејќи на денешен ден во 2001год во САД биле извршени терористички напади во кои загинале 3.000 луѓе на трите кули близначки. Одговорноста за нападите ја презела организацијата Ал Каеда на Осама бин Ладен.
  Ја почнав малку со неубав настан ама не мора да значи, може да си пишете и убави моменти што ви се случиле на денешен ден :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.286
  Допаѓања:
  50.011
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.