1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На колку години почнавте да работите?

Дискусија во 'Канта' започната од Special.Someone, 28 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Special.Someone

  Special.Someone Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  634
  Сакам да ве прашам на колку години почнавте да работите?


  иначе не забележав друга ваква тема ако има иста ваква клуч :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.084
  Допаѓања:
  61.938
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.