1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На колку години ја загубивте невиноста ?

Дискусија во 'Канта' започната од BlackWidow, 9 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BlackWidow

  BlackWidow Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ајде девојки пишувајте на колку години ја загубивте невиноста,дали ве болеше,дали имаше крв ? :D
   
 2. butterfly.93

  butterfly.93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  1.099
  Допаѓања:
  655
 3. digitron

  digitron Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  5
  nevinosta ja izgubiv na 17godini,za razlika od nekoi moi grugarki sto mi imaat kazuvano za prviot seksualen odnos deka bilo mnogu bolno i imale mnogu krvarenje,kaj mene bese sprotivnoto,nemav karvarenje a za bolkata ne bese nesto strasno.jas mislam deka i partnerot ima golema uloga vo toa vo zavisnost od negovata igkusnost. :$
   
 4. sleepingbeauty

  sleepingbeauty Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  301
  Допаѓања:
  613
  Пол:
  Женски
  иначе ИМА ВАКВА ТЕМА! дајте веке, ај сега сите теми по 100пати одново да ги отвараме, прво види, па после отворај.... |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.