1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На која интернет страна гледате порничи?

Дискусија во 'Секс' започната од Tammy, 6 мај 2010.

 1. Tammy

  Tammy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  33
  Па еве .. јас иако сум 19 години .. гледам порничи на pornhub .. но многу ретко!
   
  На ozenetSk, Osamena devojka, KrisBt и 3 други им се допаѓа ова.
 2. didija

  didija Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  118
  хммм redtube :P
   
  На Black Margarita, Osamena devojka, filipfico и 3 други им се допаѓа ова.
 3. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  i jas na redtube no retko :$
   
  На filipfico, ivce2000 и Sanjence им се допаѓа ова.
 4. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  15.010
  Допаѓања:
  29.071
  Пол:
  Женски
  Јас гледам на redtube и на youporn.
   
  На filipfico и miss.pretty им се допаѓа ова.
 5. urnebes

  urnebes Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  9
  еее да беше ова машки портал до сеа ке имаше дваесет страни хехехехе :rofl:
   
  На Be positive, Spiceyourlife, BukiBuki и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.263
  youporn :wasntme: :$
   
  На filipfico му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Miss-Perfect

  Miss-Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  73
  Redtube :lol: :$ :wasntme:
   
  На filipfico, Sanjence, lackygirl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Tammy

  Tammy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  33
  за среќа не е :D
   
  На marijaneta му/ѝ се допаѓа ова.
 9. nobody.mk

  nobody.mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  6
  hmm... ne deka gi gledam na internet ama od slusanje vaka :

  boneprone.com
  dansmovies.com
  pandamovies.com
  assisass.com
  xxxteenpussy.com

  itn. poradi toa sto maksimalniot dozbolen broj na web adresi e 5 :D ali ja si imam satelitska pa da mi zivee "privet spice" kanalot 24/7 se :D
   
  На Dayandnight, Spiceyourlife, ivce2000 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  redtube.com
  Ама некад со другарки или со дечко ми, само еднаш ми се десило сама да седнам, досадно ми беше :D
   
  На Biny и DeckoZaCuckold им се допаѓа ова.
 11. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  199
  јас си гледам со дечко ми и тоа редовно, ама он има сателитска, а сама 2 пати само имам отворено :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  Ехееее знам колку сакате :D :D Ама тоа не значи дека гледам :P Се шалам , знам некогаш кога ми е досадно или кога ме чека жешка партија , па да се загреам 8)
  Youjizz
  redtube
  xnxx
  youporn
  Ама па многу тапа бе , све едно те исто .. еее каде вака :D
   
  На jelena.rozga му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  :rofl: :rofl: :rofl: Хахаха ме изнасмеа луда си :D :D
   
  На BI-44 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Maktub

  Maktub Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2010
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  1
  decki da ne znae nekoj kade mozam da najdam tantra sex? koj beshe sajtot? :^)
   
 15. black-i

  black-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  14
  tube8.com :D не гледам често али се дешава со другарки да си отвориме :D :D :rofl:
   
  На BI-44, Draganax01 и LadyLidija им се допаѓа ова.
 16. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  339
  pornhub
  а девојки дали знатете некои такви филмови,да бидат нешто романтични,авантуристични и со такви дешавки..... :P
   
  На BI-44 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.339
  Допаѓања:
  5.258
  што ќе ти е романтика, авантура има во некој порничи али само тврдо да е провокативно и јако не барај романтика :lol:
   
 18. Wind

  Wind Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2010
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  28
  хахахаах леле ме насмеа темава... девојки луди сте :)
  Си гледам :) не ретко хахаха но не ни често :lol:
  како и да е ... youjizz.com
   
 19. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  339
  зошто да не ,па тоа е повозбудливо :D
   
  На VozrasenMaz му/ѝ се допаѓа ова.
 20. ma4ence-d

  ma4ence-d Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  8
  Tube8
   
  На Japanac и Fudbaler4e им се допаѓа ова.