Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На кој начин да го натерам да дојдеме до поинтимни допири?

Дискусија во 'Канта' започната од loveyou313, 7 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. loveyou313

  loveyou313 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2012
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  4
  Ејј Здраво Феминарки Нова сумм имам неколку мислења знам дека гледате ...Иначе сум затрескана во еден од главе до пете и ништо друго не гледам некогаш делиме совети некогаш се гушкаме ама неможам без него само одам по него трчамм.. :doh: ...Успеав да се зближам со него имаме и допири, ама многу често се случува,ем е срамежлив ем и јас сум, а сакам да го натерам неколку пати се обидев да го направам тоа само што ќе се доближевме или некој ќе видеше мораше нешто да се случи :$ совет?
  Ајде ве молам за совет ... + утре треба да се сретнеме на само кај него ... незнам како да реагирам...
   
 2. Ella.313

  Ella.313 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2012
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  148
  Пол:
  Женски
  На кој начин да го натерам да дојдеме до поинтимни допири? ?

  Заиграј му Џингрлака Џикица :rofl: :rofl: нема друго..Нели само се гушкавте и совети си делевте? :tmi: :!:
   
 3. loveyou313

  loveyou313 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2012
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  4
  На кој начин да го натерам да дојдеме до поинтимни допири? ?

  изгледа тоа е решението......епа се правиме нз што да напишам побрзо :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.