1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На турско кафе со ...

Дискусија во 'Канта' започната од BI-44, 17 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. BI-44

  BI-44 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2011
  Пораки:
  839
  Допаѓања:
  320
  Во емисијата насловена како „На турско кафе кај...” ќе погледнете 18 едночасовни емисии со познатите ѕвезди од турските серии кои с еприкажуваат во Македонија. Ќе ги видите Султанот, Хурем, Алириза, Ферхунде.... Нов ТВ проект на Драган Вучиќ, сабота во 17.15 часот на Канал 5 телевизија.
  http://www.facebook.com/TurskoKafeSo
  [​IMG]
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.351
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.