1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На феминката _______ сакам јавно да и кажам...

Дискусија во 'Канта' започната од Beyonce87, 2 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Beyonce87

  Beyonce87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  38
  Темата ако е глупава избришете ја,ама мислам дека ќе биде интересна.Секоја феминка ако сака нешто јавно да и каже на друг член овде повелете.
  Еве јас прва...

  Виножито ако не си ти овде форумот ќе е хаос,обожавам да те читам и мило ми е што не дружиш.

  Повелете феминки :hai:
   
 2. owl-ribbon

  owl-ribbon Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  678
  Sephora..
  боженствени комбинации девојко !
   
  На Sephora и lackygirl им се допаѓа ова.
 3. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.622
  Допаѓања:
  9.757
  уште една "super si, kis4e" тема. Аман.

  Знам, знам, слободно рипни ја ако не ти се свиѓа. Ама си кажувам мислење и за тоа што не ми се свиѓа :)
   
  На cveke123, Saya, MacenceEna и 2 други им се допаѓа ова.
 4. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.535
  Ги обожавам комбинациите од Chocolate.me ,продолжи така :*
   
 5. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.535
  е па не треба така да се поставуваш ако сакаш и ти отвори тема никој не ти брани ,само ако му се допаѓа на модераторите ке ја остават таа тема ,и што ако си отвараат теми,тука нема ништо лошо!
   
 6. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.690
  Допаѓања:
  19.861
  Пол:
  Женски
  gordana девојкo сите позитивни зборови од мене за тебе :) форумов со тебе е најдобар :)
   
 7. blaa

  blaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  410
  Допаѓања:
  378
  На SweetChild сакам да и кажам...
  [​IMG]
  :rofl: :rofl:
   
 8. SweetChild

  SweetChild Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  1.597
  Допаѓања:
  2.987
  Пол:
  Женски
  На блаа сакам да и кажам:
   

  Прикачени фајлови:

 9. hrcace

  hrcace Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  160
  михаела.барби да го смени аватарот, грозен е :puke:
   
 10. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Нема никаква потреба од темава, ја заклучувам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.