Невропсихијатар

Дискусија во 'Психологија' започната од afrodita94, 13 јуни 2020.

 1. afrodita94

  afrodita94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  518
  Здраво, дали тука на форумов имс невропсихијатар да прашам за совет? Благодарам однапред.
   
 2. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.890
  Допаѓања:
  19.622
  Пол:
  Женски
  Да препорачате добар невропсихијатар од Скопје?
  Имало некоја жена добра била во поликлиника Чаир, ама не нѝ е сигурно таму да отидеме сеа.