1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нега на стапалата

Дискусија во 'Канта' започната од SuperGirl24, 14 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.104
  Допаѓања:
  36.824
  Пол:
  Женски
  Не сретнав ваква тема,ако има се знае канта. :)

  Како ги негувате стапалата, со какви креми ги мачкате?!? Дали имате проблеми со прекумерно потење и непријатна миризба особено во овие летни денови. Како го решавате тој проблем?!?

  Можеме да пишуваме за секакви проблеми поврзани со стапалата кои навидум излгедаат небитни но всушност предизвикуваат многу болести почнувајки од габични инфекции па до посериозни заболувања.
   
 2. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.066
  Допаѓања:
  77.445
  Пол:
  Женски
 3. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.104
  Допаѓања:
  36.824
  Пол:
  Женски
  ок фала пошто ја барав ми треба нешто да видам па мислев дека нема. :)

  Нека ја бришат оваа. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.