Несакана бременост-како до исчистување?

Дискусија во 'Канта' започната од najs, 26 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. najs

  najs Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2012
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  0
  Нова сум на форумов,
  сакам да ве прашам сите, се надевам на искрен одговор,
  Кои и какви апчиња се зимат за исчистување?
  Мојов случај е многу комплициран, не сакам абортус туку преку апчиња!
  Е сега, кои се тие апчиња!
  Ве молам за помош!!!
   
 2. MacenceEna

  MacenceEna Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  1.633
  Допаѓања:
  22.065
  Пол:
  Женски
  апчиња за исчистување?
  Прв пат слушам |(
  Ако веке постои бременост единствен наЧин за Чистење е абортус !!!!
  прво размислете добро и заштитувајте се при сексуален Чин за да не доага до ова ! :!:
   
  На najs му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.229
  Допаѓања:
  16.867
  Пол:
  Женски
  А ова не можеше да го прашаш во темата што ја отвори-прв однос, која е дупла исто така?
  И ај доста се заебаваш, измислуваш проблеми без врска.
  Земи шишенце диазепам, има и те како да те исчисти.
   
 4. najs

  najs Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2012
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  0
  незнаеш на каква мака сум, затоа така збориш!!!
  ако можеш нешто да помогнеш-напиши, за другото си знам!!!
  помагајте
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.