1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Неубави уши ( комплекс)

Дискусија во 'Канта' започната од vec, 7 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vec

  vec Активен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2012
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
  Значи вака јас имам 14 години во април полнам 15, во суштина сум симпатично девојче што да повекето би и се допаднало, но како секој човек и јас имам една маана од која што сум искомплексирана мислам дека имам неубави уши(клемпави) зборот воопшто не би сакала да го употребувам се разочарувам. Сега јас би сакала да преземам нешто дали мислите дека би требало да се прифатам таква каква што сум или да направам хируршка промена во зависност од можноста. И ме интересира колку чини корекција на ушите. ФАЛА ОДНАПРЕД
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.186
  Пол:
  Женски
  Има тема каде може да се постави прашањето lice/estetska-korekcija-na-usi-t1680/180.html

  Секогаш пред да отворите тема, проверете на форумот дали има иста или слична.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.