Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нефростома за камења во бубрег

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од nelisumsrce, 10 мај 2016.

 1. nelisumsrce

  nelisumsrce Активен член

  Се зачлени на:
  6 април 2014
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  8
  Дали некои поминал низ оваа операција (за камења во бубрег) и какво е вашето искуство?
  Ми треба итен одговор