Нешто за филолошки факултет

Дискусија во 'Канта' започната од Kasia, 20 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kasia

  Kasia Активен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Луѓе ај ве молам ако има некој што е на филолошки факултет или што е информиран ако може да ми каже.. значи сакам да се запишам таму и да земам руски јазик како прв.. дали може иако немам учено руски претходно? :/
   
 2. anneyy

  anneyy Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2010
  Пораки:
  1.280
  Допаѓања:
  1.417
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.