1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Не/дозволена врска

Дискусија во 'Канта' започната од barbara-13, 31 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. barbara-13

  barbara-13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јули 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  4
  Што мислите за врска во која има две вери? Женското-христијанка, а машкото-турчин??? Мислите дека би требало да се прифати една таква врска?
   
 2. parisheroinstars

  parisheroinstars Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  25
  Зашто да не би се прифатила? :^)
   
 3. Isaak

  Isaak Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  45
  Мислам дека вакви има миниум 10 теми.За ваш секој проблем отворате тема тоа не е во ред ,спрема мене првин погледајте кај треба па потоа пишувајте вака кога читам читам илјада слични теми без врска.Но не сум јас должна за тоа само мала критика.Поздрав
   
 4. barbara-13

  barbara-13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јули 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  4
  Заради тоа што не се иста вера.. Имам другарка, која има една таква врска и домашните не ја прифаќаат таквата врска. Тоа било страм..
   
 5. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
  Има ваква тема. Прочепкај низ форумов, ќе најдеш.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.