Ние околу и преку 40 години...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од lunicka, 24 февруари 2020.

?

Во која старосна група спаѓате?

 1. 30-35

  64 глас(а)
  48,1%
 2. 36-40

  40 глас(а)
  30,1%
 3. 41-49

  25 глас(а)
  18,8%
 4. 50+

  4 глас(а)
  3,0%
 1. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.430
  Допаѓања:
  173.385
  Пол:
  Женски
  Озбилно?
  Јас сум најголем фан :inlove:

  Ќе се испратам:bug: (poolparty):toivo:
   
  На marama, Annath, Yowannty и 15 други им се допаѓа ова.
 2. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.818
  Допаѓања:
  114.798
  А воајер си, или егизбиционист? :$
   
  На Annath, CameliaMiller, Mr. Right и 8 други им се допаѓа ова.
 3. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.377
  Допаѓања:
  127.987
  Кога се сака-се се може (fingers)
  20200326_172737.jpg

  :party: :party: :party:
   
  На Annath, mal.ecka, mareane и 19 други им се допаѓа ова.
 4. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.430
  Допаѓања:
  173.385
  Пол:
  Женски
  Од двете по многу. Зависи од расположение
   
  На Annath, Yowannty, mareane и 9 други им се допаѓа ова.
 5. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.818
  Допаѓања:
  114.798
  Јас сум претежно егзибиционист.
  воопшто не ме привлекува да гледам полов орган... ама ич!:shake:
   
  На Annath, senjorita-v, ivi1987 и 5 други им се допаѓа ова.
 6. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  4.331
  Допаѓања:
  99.969
  @malerozna сесре јас сум ти малер невиден, 15 месеци заглавена на задолжителна:^). И сега и со коронава, ќе си почекам(facepalm).

  Аман жити се не спомнувај швалери, гледаш пак станува жешко на темава:rofl::rofl:

  Морални осуди на сите страни, демек сега најбитно е тоа, ј*ебала нас корона, и љубавниот живот ни го израмети|(:rofl:.

  Го слушам Заев на ТВ и неговите мијларди и две илјади, со струмички акцент(facepalm). Смешен е, не се научи да зборува литературно и не се научи. Ете човекот вика и вино дома да си отвореме и да си прославеме за ЕУ:^):rofl::rofl:.
  Друже Заев, да не сакаш и домашно диско да си направеме, со музика, со све(facepalm)(facepalm).
  Ја ви викам сите не удара короната во глава:D.
   
  На marama, do-re-mi, Annath и 25 други им се допаѓа ова.
 7. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.377
  Допаѓања:
  127.987
  Ај, ај с'г |(....јакитееее :party: :party:

  20200326_172706.jpg


  :party: :party: :party:
   
  На Annath, Sesil, mareane и 19 други им се допаѓа ова.
 8. Sexybaby86

  Sexybaby86 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  3.063
  Допаѓања:
  55.756
  Пол:
  Женски
  Ја стварно не разбирам шо зборите :worried:
   
  На Annath, mareane, CameliaMiller и 14 други им се допаѓа ова.
 9. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.377
  Допаѓања:
  127.987
  За красТајци ;) :party:
  :rofl: :rofl:

  :*:hug: :party:
   
  На Annath, mareane, CameliaMiller и 15 други им се допаѓа ова.
 10. Sexybaby86

  Sexybaby86 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  3.063
  Допаѓања:
  55.756
  Пол:
  Женски
  За тоа бар ќе можев да се најдам у муабет. Поголеми, помали, ова она :D

  Воајери и егзибиционисти не ми се тема на разговор :worried:
   
  На Annath, mareane, CameliaMiller и 14 други им се допаѓа ова.
 11. Biljarkata

  Biljarkata Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  724
  Допаѓања:
  20.776
  Ма све паѓа, тројца луѓе- четири корисници на рутерот. Вклучително телевизорот|(
   
  На Annath, mareane, CameliaMiller и 10 други им се допаѓа ова.
 12. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.377
  Допаѓања:
  127.987
  Друго да не падне:?:... :rofl: ....ј.беш и рутер и тв...:rofl:
   
  На Annath, mareane, CameliaMiller и 10 други им се допаѓа ова.
 13. LadyC

  LadyC Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  4.816
  Допаѓања:
  53.336
  Пол:
  Женски
  Сакате да збориме за Велигден? Како планирате да го прославите со оглед на цела ситуација? Ајде идеи доста швалераи!
   
  На Annath, Sesil, Yowannty и 17 други им се допаѓа ова.
 14. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  9.352
  Допаѓања:
  248.852
  Се спомна ли онадење и швалер одма трети светски избива:D

  Лабаво дечки...лабаво.

  Муабети за напредок си прајме.

  Кај ме трпи мене швалер, одма ќе ме откачи:D.
  Сеј си таму кај што си, ако не ти е вреден гзот нека не мрда.
  (ова за мене важи)
   
  На marama, Annath, Sesil и 20 други им се допаѓа ова.
 15. LadyC

  LadyC Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  4.816
  Допаѓања:
  53.336
  Пол:
  Женски
  Не сум политички веќе обоена, сите ги мразам, ама ... Пада влада?
   
  На Annath, Alishan30, LejlaD и 3 други им се допаѓа ова.
 16. Biljarkata

  Biljarkata Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  724
  Допаѓања:
  20.776
  За сајбер секс. Замо безконтактен секс е безбеден во време на епидемија.
  Ама на Вајлд не и праел филм.
  И то.

  Ја појма немам дали ми праи филм, исто ко што незнам дали ми се свиѓа суши:mm:
   
  На Annath, mareane, CameliaMiller и 10 други им се допаѓа ова.
 17. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.818
  Допаѓања:
  114.798
  Нема љубов во изложување на ризик тие што ти се блиски.
  Ако тврдиш дека ги сакаш, нема да им го ризикуваш здравјето и животот.
  Сексост не е љубов.
  Може и 20-30 години да немаш секс, и пак да се сакате...
  Знам такви.. за жал...
   
  На Annath, CameliaMiller, ivi1987 и 9 други им се допаѓа ова.
 18. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  4.331
  Допаѓања:
  99.969
  За јајца да зборуваме:D:D
  Немој жити се , до Велигден уште 10 пати ќе се сврте темата:D:D.
  Во новата тема чеизот ни е еднаш не спомнат:^):bandit:
   
  На Annath, Sesil, mareane и 16 други им се допаѓа ова.
 19. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.377
  Допаѓања:
  127.987
  Поголени,помали......За салата ... :rofl:
   
  На Annath, CameliaMiller, ivi1987 и 10 други им се допаѓа ова.
 20. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  1.634
  Допаѓања:
  78.306
  онлајн чукање јајца :rofl:
   
  На Annath, mareane, CameliaMiller и 16 други им се допаѓа ова.