Ние околу и преку 40 години...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од lunicka, 24 февруари 2020.

?

Во која старосна група спаѓате?

 1. 30-35

  64 глас(а)
  48,1%
 2. 36-40

  40 глас(а)
  30,1%
 3. 41-49

  25 глас(а)
  18,8%
 4. 50+

  4 глас(а)
  3,0%
 1. emiliana

  emiliana Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2019
  Пораки:
  208
  Допаѓања:
  6.381
  Пол:
  Женски
  Реците Амиииинн !!!!:rofl::rofl::rofl:


  FB_IMG_1585240414661.jpg Реденик од светци:x
   
  На Annath, petunija77, mareane и 22 други им се допаѓа ова.
 2. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  127.974
  Влада се вика вашиот? 8-|
  :rofl:
   
  На do-re-mi, Annath, CameliaMiller и 12 други им се допаѓа ова.
 3. LadyC

  LadyC Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  4.816
  Допаѓања:
  53.328
  Пол:
  Женски
  Ја па не знам за каков чеиз зборите... (facepalm)
  Таа лекција сум ја испуштила. Дај ми хелп, почни, ќе продужам по тебе одма. :D
   
  На Annath, mareane, CameliaMiller и 13 други им се допаѓа ова.
 4. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  4.331
  Допаѓања:
  99.962
  Може швалерот си го сакаш, може тоа е љубовта. Од кај ние да знаеме.
  Не секогаш швалерајот е поврзан само со секс.

  Аман жити се, не почнувај, дај за јајца ќе збориме :rofl::rofl:
   
  Последна измена од модератор: 26 март 2020 во 20:10
  На Annath, Sesil, mareane и 14 други им се допаѓа ова.
 5. LadyC

  LadyC Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  4.816
  Допаѓања:
  53.328
  Пол:
  Женски
  Лееее паметот само у јајца и Влади ви е... (facepalm) :rofl: :rofl::rofl: @ninja35
  Не е битно како го викаш, битно да дојде непаднат ! :!::rofl:
   
  На Annath, CameliaMiller, Love 83 и 12 други им се допаѓа ова.
 6. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  1.634
  Допаѓања:
  78.293
  а јас па у гз го гледам што му фали, не го приметив каишот (facepalm)
   
  На Annath, mal.ecka, CameliaMiller и 14 други им се допаѓа ова.
 7. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  127.974
  На Annath, CameliaMiller, ivi1987 и 12 други им се допаѓа ова.
 8. emiliana

  emiliana Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2019
  Пораки:
  208
  Допаѓања:
  6.381
  Пол:
  Женски
  За Велигден место два картона сега 20 јајца ќе завршат работа.
  И така ќе нема натигодајмиго:D.
   
  На Annath, Sesil, Yowannty и 17 други им се допаѓа ова.
 9. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.818
  Допаѓања:
  114.793
  Па тоа викам де.
  Го сакаш швалерот, ама тврдиш дека си го сакаш и детето, и баба ти, и сестра ти... и не знам со кој се' живееш...
  И?
  Ако ги сакаш овие набројаниве, ќе им го жртвуваш здравјето, заради секс?
  Оти можеш да го сакаш швалерот.. и без да се гледате.
  Не е забранета љубов на далечина... напротив
   
  На Annath, Sesil, Love 83 и 10 други им се допаѓа ова.
 10. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  127.974
  Столе (fingers) :P
  :rofl:

  Швалерот е потреба, не е љубов ;)
   
  Последна измена од модератор: 26 март 2020 во 20:10
  На Annath, CameliaMiller, ivi1987 и 8 други им се допаѓа ова.
 11. Biljarkata

  Biljarkata Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  724
  Допаѓања:
  20.776
  Па ја бркавте вчера кокошката онлајн, ваљда онлајн јајца ќе снесе:rofl:
  На тој кој ја фатил де...
   
  На Annath, senjorita-v, CameliaMiller и 9 други им се допаѓа ова.
 12. LadyC

  LadyC Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  4.816
  Допаѓања:
  53.328
  Пол:
  Женски
  Наведни се доле... (facepalm) :rofl:
  Ставре да го ... (facepalm) :rofl:
  И така.
  Стеки кажи ми за чеизот @JuLleE што го спомна, се осеќам како трета патика. (facepalm) :rofl:
   
  На Annath, CameliaMiller, Love 83 и 9 други им се допаѓа ова.
 13. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.818
  Допаѓања:
  114.793
  Амин!
  Најчесто е така!
  Во 99,99% од случаите!
   
  На Annath, CameliaMiller, ivi1987 и 7 други им се допаѓа ова.
 14. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  127.974
  Кој Столе?
  Овој доле :rofl:

  Нзм за чеизот ма...неш околу мажачката на Јуле ...сум била одсутна тој период

  Е што амин?
  Јасно е тоа ко ден ...на сите ни е јасно...не ја откривме Америка
   
  Последна измена од модератор: 26 март 2020 во 20:10
  На Annath, CameliaMiller, ivi1987 и 11 други им се допаѓа ова.
 15. emiliana

  emiliana Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2019
  Пораки:
  208
  Допаѓања:
  6.381
  Пол:
  Женски
  Порано нели беше Стојко, вие нагалено:D.
   
  На Annath, CameliaMiller, ivi1987 и 5 други им се допаѓа ова.
 16. Biljarkata

  Biljarkata Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  724
  Допаѓања:
  20.776
  Никој не бил тука за чеизот.
  Некој мит е, као Адам и Ева изгледа:?:
   
  На Annath, CameliaMiller, ivi1987 и 6 други им се допаѓа ова.
 17. LadyC

  LadyC Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2016
  Пораки:
  4.816
  Допаѓања:
  53.328
  Пол:
  Женски
  После ова името Столе веќе нема да го слушам со исти уши... (facepalm)
   
  На Annath, CameliaMiller, ivi1987 и 7 други им се допаѓа ова.
 18. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  4.331
  Допаѓања:
  99.962
  Јас пак не го ни приметив каишот, се загледав дали му е излезен газот од панталоните 8-|.

  @stetoskop каква мажачка, вака @LadyC темата ни е зборена едно 10892 пати и кога ќе ја спомнат пак коса ми се крева, јер знам кој колку чеиз има добиено:rofl:(facepalm)
   
  На Annath, mareane, senjorita-v и 11 други им се допаѓа ова.
 19. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  11.818
  Допаѓања:
  114.793
  Јулето го нарече „Љубов“>
   
  На Annath, ivi1987, LejlaD и 2 други им се допаѓа ова.
 20. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  127.974
  Не те сфатив ниш...збунка ми е у глава...покушавам да се присетам што име му имав дадено на Столе :?: (facepalm)
   
  На Annath, ivi1987, Dadusicka и 6 други им се допаѓа ова.