1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Никотин

Дискусија во 'Алтернативна медицина' започната од kakojebitiljep, 12 септември 2020.

 1. kakojebitiljep

  kakojebitiljep Нов член

  Се зачлени на:
  12 септември 2020
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво, би сакала некој кој имал искуство со рани на непцето да го сподели со мене и да ме извести колку е никотинот штетен во врска со заздравувањето со истите
   
 2. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  9.630
  Допаѓања:
  29.023
  Пол:
  Женски
  кажете чај за чистење бели дробови од никотин?
  Знам, не е чај, али во мед се става ореви и се јаде сабајчеки по една лажица.
  И на фб гледам едно Potestar го рекламираат
  некој?
   
 3. Angie1432

  Angie1432 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 април 2019
  Пораки:
  4.449
  Допаѓања:
  22.230
  Пол:
  Женски
  Единствено нешто легитимно за чистење на бели дробови е престанување со пушење.