Нова Година

Дискусија во 'Канта' започната од Savannah, 29 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Savannah

  Savannah Активен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2012
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  14
  Па вака се ближи Нова Година,не би било лошо да помуабетиме :lol: каде ќе сте и што ќе имате облечено на себе?
   
 2. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.934
  Кафе бар кревет,диџеј јорган со другарка ми перница 8) .Мала шала, најверојатно на плоштад, па огнометов не се испушта, а за облека сигурно нешто потопло, зашто минатата година буквално се смрзнав :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.